maç sonuçları maçlar
maç sonuçları maçlar
Bu yazı 1.972 kez okundu.
18 Mayıs 2016 21:40 tarihinde eklendi
PaylaşShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

18 Mayıs 2016 Çarşamba 19:00 Torku Konyaspor 2 – 1 Beşiktaş

AFC Champions League 1
18.05.2016
13:30 Urawa R.D.
1 – 0
FC Seoul
14:30 S.Luneng
1 – 1
Sydney FC
18:40 Al-Ain
1 – 1
Zob Ahan
European Championship U-17 1
18.05.2016
14:00 Portekiz U17
2 – 0
Hollanda U17
19:00 Almanya U17
1 – 2
İspanya U17
Libertadores Kupası
18.05.2016
03:45 I.J.Teran
2 – 1
Pumas UNAM
Türkiye – Spor Toto Süper Lig
18.05.2016
19:00 Torku Konyaspor
2 – 1
Beşiktaş
dk 64 Mersin İdmanyurdu
1 – 3
Bursaspor
dk 59 Medipol Başakşehir
0 – 0
Çaykur Rizespor
UEFA Avrupa Ligi
18.05.2016
21:45 Liverpool

Sevilla
Uluslararası – Dostluk Maçları
18.05.2016
19:30 Einheit Rudolstadt

RW Erfurt
Uluslararası – Toulon Tournament grp. A
18.05.2016
18:00 Çek Cumhuriyeti U21

Mali U21
18:00 Czech Republic U20
1 – 0
Mali U23
20:30 Meksika U21

Fransa U21
İ.Y. Mexico U23
1 – 2
Fransa U20
England 4
18.05.2016
21:45 Accrington

AFC Wimbledon
Almanya – Oberliga NOFV-Sud
18.05.2016
20:00 Union Neumünster

TSB Flensburg
Almanya – Oberliga NOFV-Sud
18.05.2016
20:00 Geestemuende

Bremer SV
Germany 4
18.05.2016
dk 64 VfV Hildesheim
3 – 1
Hannover II
Germany 4
18.05.2016
dk 59 Unterhaching
1 – 0
TSV Buchbach
Italy 3
18.05.2016
22:15 Benevento

Cittadella
Russia 3
18.05.2016
15:00 Angusht Nazran
1 – 0
Biolog Novokubansk
Russia 3
18.05.2016
16:00 Novokuznetsk
0 – 3
Sibir Novosibirsk II
İşveç – Allsvenskan
18.05.2016
dk 90+ GIF Sundsvall
1 – 3
Elfsborg
dk 90+ Hacken
3 – 1
Jonkoping S.
dk 90+ Helsingborg
1 – 1
Ostersund
dk 84 Hammarby
2 – 3
Malmo FF
Switzerland 3
18.05.2016
20:30 FC Rapperswil-Jona

Servette
Argentina 3
18.05.2016
21:30 Dep.Moron

Deportivo Espanol
Argentina Cup 2
18.05.2016
03:10 Union
5 – 4
Atletico Parana
23:00 Tigre

Douglas Haig
23:00 Def.Justicia

Talleres
23:00 Nueva Chicago

D.Santamarina
23:00 River Plate

Rivadavia Venado Tuerto
23:00 Atl.Tucuman

Def.Belgrano
23:00 Boca Juniors

Atletico Guemes
23:00 San Lorenzo

U.Sunchales
23:00 Racing Club

Gimnasia y Tiro
23:00 Estudiantes

Atlas
23:00 Quilmes

Union Aconquija
23:00 Rosario C.

Villa Mitre
23:00 Arg. Juniors

Laferrere
23:00 Banfield

Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
23:00 Huracan

Central Cordoba de Rosario
23:00 Lanus

San Martín de Formosa
23:00 Arsenal S.

CA Talleres Remedios de Escalada
23:00 Belgrano

B.Adrogue
23:00 P.Parana

Villa Dalmine
23:00 Sarmiento

Los Andes
23:00 Atl. Rafaela

Ferro Carril Oeste
23:00 Godoy Cruz

At.Estudiantes
23:00 Crucero del N.

Juventud Unida Gualeguaychu
23:00 Olimpo

Gimnasia J
Brazil Cup 2
18.05.2016
01:15 Operario Ferroviario
1 – 0
Paysandu
01:15 Ceara
1 – 0
Joinville
Brezilya – Serie B
18.05.2016
01:55 Bragantino
0 – 1
Luverdense
03:30 Nautico
3 – 2
Vila Nova
Norway 3
18.05.2016
20:00 Odd Grenland 2

Strømsgodset 2
Norway 4
18.05.2016
19:00 Fauske/Sprint

Bodø/Glimt 2
Norway 4
18.05.2016
19:30 Asker 2

Bærum 2
Norway 4
18.05.2016
19:30 Strømmen 2

Skeid 2
Norway 4
18.05.2016
20:00 Vardeneset

Vard Haugesund 2
Norway 4
18.05.2016
20:00 NTNUI

Ranheim 2
Norway 4
18.05.2016
20:00 Tverrelvdalen

Hammerfest
Norway 4
18.05.2016
20:00 Brann 2

Austevoll
21:00 Aasane 2

Lyngbø
Norway 4
18.05.2016
20:30 Raufoss 2

Gjoevik-Lyn 2
USA 4
18.05.2016
02:00 Tri-Cities Otters
1 – 2
Peachtree City MOBA
05:00 FC Golden State Force
3 – 1
Southern California Seahorses
Denmark Reserve 1
18.05.2016
15:00 AaB Reserves
6 – 3
FC Midtjylland Reserves
Çek Cumhuriyeti Kupa
18.05.2016
19:15 M Boleslav
2 – 0
Jablonec
Romania 2
18.05.2016
11:00 Unirea Tarlungeni
2 – 0
FC Olimpia Satu Mare
18:00 CSM Metalul Resita

Uni. Cluj
18:00 Ramnicu Valcea

CS Soimii Pancota
Romania 2
18.05.2016
13:00 Bucovina Pojorata
1 – 2
CS Balotesti
18:00 ACS Berceni
3 – 1
ACS Rapid CFR Suceava
18:00 Ceahlaul Piatra-Neamt
0 – 3
Gloria Buzau
Romania 2
18.05.2016
18:00 ACS Academica Arges

SC Bacau
18:00 Farul Constanta
0 – 1
Rapid Bükreş
18:00 CF Braila
0 – 2
FC Dunarea Calarasi
Romania 2
18.05.2016
18:00 Baia Mare

Dacia Mioveni
Japan Cup 1
18.05.2016
13:00 Sagan Tosu
1 – 1
Kawasaki F.
13:00 Kashiwa Reysol
1 – 2
A. Niigata
13:30 Y.F.Marinos
2 – 1
Avispa Fukuoka
Japan Cup 1
18.05.2016
13:00 Kashima Ant.
2 – 3
S.Bellmare
13:00 Omiya Ardija
1 – 0
Jubilo Iwata
13:00 Ventforet Kofu
0 – 2
Vissel Kobe
Japonya – 2. Lig
18.05.2016
13:00 Zweigen Kanazawa
2 – 1
Ehime FC
Serbia 1
18.05.2016
18:00 Borac C.
1 – 5
R.S. Belgrad
Çin – Süper Lig
18.05.2016
14:35 Beijing Guoan
0 – 2
Hebei CFFC

PaylaşShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

*



Sayfalar

  • SOHBETE BAĞLAN
  • Copyright © 2016. Tüm Hakları saklıdır.

    Webmaster EchoV2