GurbetGulu Sohbet Odaları

admin     11-04-20     sohbet odaları          1069 Defa Okundu

GurbetGulu Sohbet Odalari
GurbetGulu Sohbet Odaları

Sohbet Odalarının Kalitesi

GurbetGulu Sohbet Odaları, kaliteyi ön plana almış bir ücretsiz sohbet platformudur. Artık çoğu site kaliteden daha çok insanların fazlalılığına yoğunlaşmış, kaliteyi arka plana atmıştır. Aslında bu çok yanlış bir yaklaşımdır. Kalitenin olmadığı yerde sohbetin tadı olmaz bir kere. Kalite olacak ki sohbetin tadı çıksın, keyfi olsun. İşte sırf bu yüzden biz GurbetGulu.Com ‘u kurduk. İnsanların ne istediğini biliyoruz ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Herkes sohbet aksın, sohbet durmasın istiyor. Yöneticiler doğru düzgün insanlarla ilgilensin ve genel ortamı takip etsin istiyor. İşte biz de buna önem vererek sohbet odalarımızı kurduk ve canlandırmaya yönelik çalışmaları başlattık. Kalite bizim için olmazsa olmazımızdır. Kalite asla tesadüf değildir.Daima akıllı bir insanın gayretinin sonucudur. Bizler akıllı hareket etmeye gayret ediyoruz. GurbetGulu Sohbet Odalarının kalitesi asla tesadüf değildir.

Sohbet Odaları Kuralları

Öncelikle sitemizde oluşturduğumuz kurallara göz atmalısınız. ” Başkasının kurallarına uymak, insanın kendisini yönetmesinden çok daha kolaydır.” demiş ünlü bir filozof. Bizim sitemizde de kurallarımız katı ve gerçekçidir. Herkes uymak zorundadır yoksa sonuçlarına katlanır. Sohbet odalarımıza giren herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır aksi takdirde yasal mercilere başvurma hakkımızı gizli tutmaktayız. Bir yerde disiplin ve kural kesinlikle olmalı ama ahlak yoksunluğu başka bir şeydir. Ahlakı olmayan bir insana kural etkisiz kalır. Ama unutmayalım ki: ” Kurallar Uyusalar Bile Ölmezler. “. GurbetGulu Sohbet Odaları ‘nın tüm odalarında aoplar ve diğer yetkililer bu nizamlara kat’iyen uymaktadır ve bilmektedir. Aynı zamanda odalarımızda ki yetkiler ücretsizdir ve hak eden insanlara verilmektedir.

Sohbet Ortamının Kurucuları

Evet böyle ortamlarda sohbet ortamının kurucuları her sitede vardır. Bu kurucular genellikle gizlidir ve gözükmezler. Bunların başında benim şahsi fikrim gözde bayan üyelerimiz çekmektedir. 🙂 Onlar olmazsa sunucuların tadı yoktur ve ortamın keyfi de yoktur açıkçası. Hele içlerinde geveze olanlar vardır ki onlar sohbeti hiç durdurmazlar. Sürekli konuşurlar ve onlar konuştukça insanın konuşası yoksa bile konuşma isteği gelir. Ama iyi ki varlar. Tabi bu kurucular zamanla oluşur ve dediğim gibi gizlidir kimse göremez. Ve bu şifreyi çözen sunucu sahiplerinin geneli sitelerinde başarılıdır. Aynı zamanda uzun yıllar almaktadır yani kolay değildir. Sohbet Ortamı denilen şey okul yıllarında kendiliğinden oluşan ortamlara benzer. Farkına bile varamazsın..

GurbetGulu Sohbet Odaları Ücretsiz midir?

GurbetGulu Sohbet Odaları ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır. Tüm dünyadan insanların, özellikle gurbette kalan vatan özlemi çeken vatandaşlarımızın da katılımlarının bulunduğu bir sohbet platformudur. Bir çok site üyelik istemektedir ve aylık abonelik ödeme yapılan sosyal sitelerde mevcuttur ancak bizim sohbet sitemiz sizlere bedava sohbet keyfini yaşatacaktır. Sizlerin huzurlu keyifli sohbet etmeniz için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Her türlü kolay kullanımı olan appletlerimizi sizler için kuruyoruz ve herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Yetkilerimizin dağılımını da adaletli şekilde dağıtıyoruz. Kim daha çok emek veriyorsa onun yeri bizde daha öndedir. Bunu da başarımızın sırrı olarak belirlediğimiz şu sözle açıklayabiliriz. : ” Başarı bir şekilde elde edilir, önemli ve zor olan başarıyı hak etmektir. “

GurbetGulu Sohbet Odaları Güvenilir midir?

Diğer sohbet sitelerini bilemeyiz ancak bizim odalarımız son derece güvenli ve korumaları en üst düzeydir. (SProxy – S-Bot en son seviye) Sizin sohbet kalitenizi düşürecek her türlü saldırıya karşı tüm güvenlik önlemlerini almış bulunmaktayız. Sitemizde SSL (Secure Sockets Layer) “Güvenli Giriş Katmanı” aktiftir. Ayrıca son yıllarda sohbet sitelerinde özel okuma botları geliştirilmiş olup çok ayıp bir şey olduğunu altını üstünü çizerek belirtmek istiyoruz. Bizim sitemizde KESİNLİKLE böyle bir şey söz konusu olmayıp kişi hak ve mahrumiyetine saygımızın sonsuz olduğunu siz değerli kullanıcılarımıza belirtmek istiyoruz. Özel okumanın ahlaksızlık olduğunu bizler belirtiyoruz. Güvenli bir şekilde sohbetinizi gerçekleştirebileceğinizin taahhüdünü buradan veriyoruz. Hoş Sohbetler Diliyoruz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?