Hakkımızda

80 / 100

Hakkımızda size biraz bilgi vermek istiyoruz. Türkiye’de sohbet siteleri kolay kuruluyor ama çabuk büyüyüp bir yerlere varamıyor.. Uzun uğraşlar verilip sabırla bu işi yönetmek hiç ama hiç kolay değil. Zor bir sektör olduğu için insanları memnun etmekte kolay değil.. Biz ise bu zorlu şartlara rağmen, büyük rekabetlere aldırmayarak GurbetGulu.Com 2020 ‘nin başlarında kurduk. İlk kurulduğunda kadrosu ve teknik ekibi olmamasına rağmen büyük hedeflerle bu işe atılmıştır. Vizyonu, büyük yerlere ulaşıp insanları memnun etmek için kurulan bu sitemiz Avrupa’da gurbet özlemi çeken vatandaşlarımızı bir araya getirerek onların bir nebze de olsa özlemini gidermek, kendi kanından canından olan insanlarla kendi ana dillerine olan bağlılığı arttırmak bizim misyonlarımız arasında yer alır.

Peki Bunun İçin Neler Yapıyoruz?

GurbetGulu.Com sadece Avrupa’da yaşayan insanlarımız için değil, Türkiye’nin dört bir yanından, hatta Dünya’nın her yerinden insanları bir noktaya getirmek için çalışmalarına devam eden, her gün bir önceki güne göre özverili bir şekilde çalışmalarını katlayarak devam eden bir site haline gelmiştir. Bizler bu çalışmalarımızı sizler için devam ettirirken bu vizyona sizlerinde katılmasını ve bu misyona ortak olmanızı bekliyoruz. Sitemiz için oluşturduğumuz kurallarımıza da göz atmanızı rica ediyoruz.


İlk kurulduğunda beraber kurulan bir diğer sohbet sitemiz SohbetimSin.Com ile birlikte bu yolda yavaş şekilde ilerlerken bir hata yapmamak için elimizden geleni yapmaktayız. Tek amacımız ilkel, yenilikçi bir sohbet ortamı yaratmaktır. Hakkımızda, insanların buraya girdiği zaman saatlerce vakit geçirmesini, akşam yastığa başını koyduğunda bile aklının burada kalmasını, sabah kalktığında yine burayla uyanmasını istediğimiz bir ortam yaratmaya çalışıyoruz..

Gurbetgulu.Com ” Avrupa’dan Türkiye’ye Açılan Yol ” sloganımız ile çıktığımız bu yolda Avrupa’da sizleri yalnız bırakmayacağımızı bilmenizi istiyoruz. Teknik ekibimiz içerisinde yer alan gurbetçi arkadaşlarımızın da sizlere yardımcı olacağını söylemekte istiyorum. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayacağınızdan şüphemiz yoktur. Belirlediğimiz vizyona ulaşmak için sizlerinde desteğini bekliyoruz. Sizin rahat ve sağlıklı bir sohbet etmeniz için tüm şartları zorladığımızı, gerek maddi gerekse manevi olarak tüm yatırımları yaptığımızı görmenizi istiyoruz. Şimdi sende bize katılmak istiyorsan yukarıda sohbete bağlan diyerek bağlana bilirsin. Hoş sohbetler !

Avrupa Sohbet Chat Hakkımızda
Hakkımızda | GurbetGulu.Com Avrupa Sohbet Ortamı – Mobil Sohbet

Tüm Hakları Saklıdır. CopyRight © 2o2o GurbetGulu.Com