Kaliteli Sohbet Odaları

admin     12-04-20     sohbet odaları          552 Defa Okundu

Kaliteli Sohbet Odaları
Kaliteli Sohbet Odaları

Kaliteli Sohbet Odaları

Türkiye’nin en Kaliteli Sohbet Odaları olan GurbetGulu.Com ailesine hoş geldiniz. Odalarımıza Türkiye’nin her bölgesinden insan katılırken, gurbet özlemi çeken Avrupa’daki vatandaşlarımızın da girişlerini sağlamaktadır. Yeni arkadaşlıklar, yeni ilişkiler, yeni dostluklar edinmek istiyorsanız sizlerde bize katılabilirsiniz. Odalarımız 7/24 açık olup kaliteli uzman ekibiyle karşınızdadır. 2020’ nin başlarında kurulduğundan beri hep kaliteyi ön plana çıkarmış, insanların beklentilerini karşılamaya çalışmış, misyonunu korumuştur.
Kanallarımızda dilediğiniz kadar sohbetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli Sohbet Odalarımız %100 mobil uyumludur. Kaliteli teknik ekibiyle, sizlere en uygun sohbet ortamını yaratmak için çaba göstermektedir. Her türlü insanın bulunduğu odalarımızda dil, kültür, din, ırk ayrımı gözetmeksizin her insana eşit şekilde davranmaktadır. Geçmişten bugüne gelişen IRC dünyası, chat alemi hep üstüne koyarak ilerlemiş ve insanların bu odalara doğru yönelmesine sebep olmuştur. Özellikle ülkemizde sohbete olan ilgi fazladır. 18 yaş altına uygun olmayan bu odalarımızda sohbet sınırlaması da bulunmaktadır. Özellikle global Gurbetçi sohbet odalarımızda; siyaset tartışmalarına, ayrıştırmalara, terörizm destekleyici konuşmalara, ırkçı söylemlere, devlet büyüklerimize hakarete kesinlikle izin verilmemektedir. Bu suçları işleyen kişiler özellikle hakaret boyutunu aştığı durumlarda gerekli adli mecralara başvurma hakkını saklı tutar. Bu durumlarda İp Adreslerini, bağlantı bilgilerini gerekli mercilere verir. Sunucumuz 24 saat log kayıtlarını da kendi bünyesinde saklamaktadır. Bu konuda güvenliğiniz bizim için çok önemli…

Sohbet Odalarına Nasıl Girilir ?

Odalarımıza giriş yapmak için yukarıdaki “Sohbete Giriş” Butonuna basıp, kullanıcı adınızı girip bağlanabilirsiniz. Kanalımızda yetkiler ücretsizdir. Aop – Sop – Hop – Oper – Admin – Help ve Dj olmak sizin elinizdedir. Sunucumuz içerisinde “verdiğiniz katkı”, “geçirdiğiniz süre”, “insanlarla iletişim” ve de “SAYGI” bizim çok önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Aynı zamanda Mynet Sohbet chat odalarımızda DJ olmadığı zaman oto yayın sistemi devrede olup, sizler için derlenmiş müzikler ile hizmetinizdedir. Chat odalarımızda +18 konuşmak, insanları rahatsız etmek, ahlaksızca konuşmak, iftirada bulunmak, küfür & argolu konuşma eylemleri içerisine girmek bizim asla kabul etmediğimiz kırmızı çizgimizdir. Bu çizgilerimizi aşanları önce uzaklaştırmak, daha sonra yukarıdaki paragrafta belirttiğimiz gibi gerekli mecralara başvuru yapma hakkımızı saklı tutmaktayız.. Bir önceki yazımız olan Bedava Sohbet yazımızı okumanızı tavsiye eder iyi sohbetler dileriz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?