Hollanda Sohbet

admin     05-06-20     sohbet odaları          1318 Defa Okundu

Hollanda Sohbet
Hollanda Sohbet

Hollanda Sohbet Odaları

Hollanda Sohbet sitemiz gurbetçi sohbet sitemizin en ilgi gören chat odalarının başlarında gelmektedir. Hollanda’da yaşayan Türk vatandaşlarımızın çektiği gurbet hasretini dindirmek istiyoruz. Gurbette yaşamak hiç ama hiç kolay değildir. Buram buram toprak kokusuna hasret kalmak.. Hele ki ırkı Türk ise daha bir duygusal oluyor insan. Oldukça zor ama mecbur kaldığı, hayat şartlarının zorladığı gurbet hayatında buna katlanmak zorunda gurbet insanı. İşte bizde bu özlemi gidermek için Hollanda ‘da yaşayan Türk vatandaşlarımız için oluşturduğumuz sohbet sitemiz aktiftir. Sizlere Hollanda’da ki yaşayan Türk vatandaşlarımız hakkında biraz bilgi verdikten sonra Hollanda ülkesini tanıtacağız.

Hollanda Ülkesi Tanıtımı

Hollanda Kuzey Batı ülkelerinden biridir. Hollanda’nın başkenti olan Amsterdam çok güzel vilayetlerinden biridir. Hollanda’nın toplam 67 tane vilayeti vardır. (Kaynak : https://tr.wikipedia.org/ ) Hollanda’nın nüfusu 17.290.688 ‘dır. Kadın nüfus çoğunluğu erkek nüfusa göre çok az farkla öndedir. Hollanda’da yaşayan Türk sayısı ise 405.000 civarındadır. Hollanda’nın yüz ölçümü ise 41.543 km’dir. Hollanda kendi çapında ekonomisi kuvvetli bir ülkedir. Hollanda nüfusunun yarısından azı sanayi de çalışmaktadır. Tarım, sanayi, bankacılık ve gemicilikte çok ileri gitmiş ve gelişmiş ülkelerdendir. Hollanda’da Türkler için vize zorunludur.

Hollanda Chat Odaları

Hollanda chat deneyimini Hollanda’da yaşayan Hollandalı Türkler ile yaşayacaksınız. Bu seviye de sohbet etmek her sohbet ortamı için kolay bir durum değildir. Hollanda sohbet bu seviyenin üstüne her zaman çıkmış ve en iyisi olma yolunda ilerlemektedir. Chat odalarımızda edeceğiniz sohbetler Hollandalı Türkler tarafından kültürü yüksek insanların katılımıyla gerçekleşecektir. Hollanda’da yaşayan gurbetçilerimiz oldukça fazladır. Gurbetçilerimizin bu hasretini dindirmek bizim görevimizdir. Bu durumu kendimize görev olarak adadık. Gurbette yaşayan kimseler olarak vatandaşlarımızın bu durumunu anlamaktayız.

Hollandalı Türkler ile sohbet edilir mi?

İnsanları bu denli ayrıştırmak bizim açımızdan doğru değildir. İnsanları bölge bölge değerlendirmek, onların elinde olmayan durumdan dolayı yaşamakta zorunlu kılındığı coğrafi bölgelerden dolayı sorumlu tutmak yanlış bir yaklaşımdır. Bu yüzden insanları Hollandalı oralı buralı diye düşünmek bize göre yanlıştır. Hepimiz karşımızda dürüst güvenilir sohbet sever olsun isteriz ama bu sanal ortamda maalesef ki zor bir durumdur. Bundan dolayı sohbet ederken istemsizce ciddi konulara girerken dikkatli olmanızda fayda var..

Bu konularda daha detaylı makalelerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Özellikle Almanya Sohbet makalemizi okuyup yorumlamanızı rica ediyoruz. Hoş sohbetler dileriz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?