Gurbetçi Sohbet Odaları

admin     18-05-20     sohbet odaları          801 Defa Okundu

Gurbetçi Sohbet
Gurbetçi Sohbet

Gurbetçi Sohbet odalarımız da dilediğinizce sohbetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Buram buram memleket kokusu hasretiyle yanıp tutuşan gurbetçi vatandaşlarımız için oluşturduğumuz sohbet odaları 7/24 aktif olup güzel radyo yayını ile hizmetinizdedir. Gurbette olmanın verdiği hüzün insanlarımızı yeterince derinden üzmektedir. Bizler GurbetGulu.Com yönetim ekibi olarak bu hüzün ve özlemi gidermek için oluşturduğumuz chat kanallarında sizleri de davet ediyoruz. Gelin hep birlikte bu vatan ve memleket özleminizi dindirelim.

Gurbet aslında sadece memlekete uzak olmak değildir. Sevdiğine, sevdiklerine uzak olan bir insan da gurbetçidir. Bizim sohbet sitemiz sadece ülkesinden uzak olan gurbetçiler için değil, gönlündeki insandan ayrı olan, uzak olan insanların da bir araya geldiği bir sohbet ortamıdır. Sevdiğinden uzak olmak zordur. Sevdiğine uzak olan her yer gurbettir insan için. Ne demiş şair : ” Hasret vurdu yüreğime, sensizlik sanki İŞKENCE, bu simsiyah gece de gurbet şarkıları benimle.. “

Gurbetçi sohbet dünyanın her yerinden insanın katıldığı gurbetçiler ile dolu mutlu insanların yer aldığı yeni aşklar yaşadığı ve bu aşkların daha da ileri gittiği bir chat ortamıdır.
Gurbet, seni insanların dinlememesidir. Ama Rab’bin seni hep dinler. Bunu asla unutma gurbetçi kardeşim. O yüzden duayı hiç eksik etme kalbinden ve dilinden.. Gurbetçi olduğun için insanlar seni anlamaz ama “O” seni her zaman dinler.

Gurbetçi Sohbet – Gurbette Sohbet

Eskiden odalara giriş yaparken heves vardı. Şimdi o hevesi yaşamayan insanların olduğu ortamlar oluşmaya başlayınca bu olaya el atmak istedik. Gurbetten giren insanların yaşadığı o mutluluğu artık yaşamadığını fark ettik. Bundan dolayı Gurbette Sohbet Ortamı nasıl oluşturulur diye düşündük. Gurbetçi kardeşlerimizin refahı ve kaliteli sohbeti yapması için mobil uyumlu hale getirdik. Ve bir çok sitenin ücretli olmasından dolayı ücretsiz seviyeli sohbet ortamı oluşturduk. İnsanlardan hiç bir ücret talep etmeden gurbette sohbet edebilmesi için uygun ortamı yarattık.

Gurbet sohbet i nasıl olur daha önceki konumuzda değinmiştik. Buradan da o konumuza ” Gurbet Sohbet ” ulaşabilirsiniz. Diğer makalelerimiz :

Biz bu odalarda insanların ne istediğini biliyoruz. Bu yüzden kaliteye her zaman daha öncelik verdik. Kaliteli sohbet var ise insanların daha çok ilgisini çektik. Gurbetten Türkiye’ye ulaşım kolay değildir ama farklı şekilde de imkansız değildir 🙂

İyi sohbetler dileriz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?