Mobil Sohbet

admin     12-04-20     Mobil Sohbet     , ,      849 Defa Okundu

Gurbetgulu Mobil Sohbet
GurbetGulu Mobil Sohbet

Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet odaları ülkemizde gelişen ve gelişmekte olan teknolojinin bizlere sunduğu bir nimettir. Eski irc aleminden gelen birisi olarak bizim zamanımızda mobil girişler vardı ancak bu kadar yaygın değildi. Şimdi teknolojinin gelişmesi ile birlikte cebimize kadar giren o androidlerin köyde, uzakta, başka ülkede nere de olursak olalım iletişimin havadan sağlanacağı her ortamda bize çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Mobil sohbet kolaylığı biz irc alemine girişiyle çok büyük etki uyandırmış ve artık kullanıcıların çoğunun mobilden giriş yaptığını bildiğinden, çalışmalar bu yönde olmuştur. Tasarımların mobil uyumlu olması, hızlı olması gibi etkenleri ön plana çıkarmıştır.Son teknolojinin bizlere getirdiği yenilikler ile birlikte mobil uyumlu sohbet odalarına olan ilgiler de haliyle artmaya başladı.

İnsanlar hızlı olmayan, mobil uyumlu olmayan bir siteye girmek istemez. İşte bizde bu gelişen teknolojiye ayak uydurarak sitemizi %100 mobil uyumlu hale getirdik ve de hızını arttırdık. Aynı zaman da sohbet odalarımıza mobilden giriş sağladığınızda radyomuzun da aktif olduğunu göreceksiniz. 24 saat açık olan radyomuz, siz değerli kullanıcılarımıza kesintisiz yayın yapıyor. Aynı zaman da mobilden giren kullanıcılarımız diğer oyun kanallarında da rahatlıkla hızlı bir şekilde oyun oynayabiliyor. Şuanda odalarımızda 5+ oyun kanalı bulunmaktadır. Aynı zamanda yeni gelişen son teknoloji olan mobil sohbet appletlerimiz ile yöneticilerimize ve diğer kanal yetkililerimize kolaylıklar sağlıyor. Özel de konuşmanın keyfi mobil de bir başka oluyor. Gece, yastığı başınıza koyduğunuzda elinizde cep telefonu ile sevdiklerinizle, dostlarınızla konuşmanın zevki anlatılmaz, yaşanır. Biz sizlere bu zevki yaşattığımız için çok mutluyuz. Bu deneyimi yaşamayanlar varsa sizde hemen bize katılarak monoton geçen zamanlarınızı en etkili şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sohbet Odaları Ücretsiz midir?

Mobil Sohbet odalarımız ücretsizdir ve kesinlikle ücret talep etmiyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte artık bir çok site ücretli hale gelirken bizler sizlere bu deneyimi ücretsiz olarak yaşatıyoruz. Radyo da tecrübeli DJ arkadaşlarımızın da vereceği hizmetler sizleri kesinlikle tatmin edecektir. Odalarımızda aynı zamanda yetkilerimizde ücretsizdir. Tabi bu yetkileri hak etmek önemlidir. Hiç bir şey kolay elde edilmez, elde ediliyorsa da değersizdir. Bize direk gelip yetki soranlar oluyor, buna tamamen karşıyız. Yetki için gelecek ekip arkadaşları zaten istemiyoruz. Bizim sıcak ortamımızda bize katkı sağlayacak insanlarla çalışmak bize onur veriyor. Bu doğrultuda kimsenin bizden yetki talebi olmadan bizler yetki alması için talepte bulunuyoruz. Sizlerden ücret talep edenlere itibar etmeyiniz ve bizlere bildiriniz.

Bir önceki yazımız olan Kaliteli Sohbet Odaları makalemize göz atmanızı tavsiye eder, hoş sohbetler dileriz.

wWw.GurbetGulu.Com Yönetim Ekibi


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?